Pallimängud tõid spordihoonesse täismaja

Pallimängud tõid spordihoonesse täismaja

 

Nädalavahetusel võis spordihoones näha nii tipptasemel korv- kui ka võrkpalli. Korvpallis võõrustas, Kuressaaret teiseks kodusaaliks pidav, TTP/Pirita TÜ/Rocki võistkonda ja võrkpallis võttis Selveri võistkond vastu lätlaste ELVI/Kuldiga ja Poliurs/Biolarsi.

Rock näitas taset

SEB meistriliigas vastamisi olnud TTP/Pirita ja TÜ/Rocki mäng meelitas spordihoonesse hinnanguliselt ligi 700 pealtvaatajat. Tasavägiselt alanud mängus jätkus põnevust esimeseks poolajaks, mille Rock suutis võita vaid ühe punktiga.

Teisel poolajal võttis tähtedest koosnev tartlaste võistkond aga oma, tehes neljandal veerandajal kaugvisetes 9:0 spurdi ja alistas Pirita koguni 96:76. Tartlaste edukaim oli Vallo Allingu, kogudes 23 punkti, neist 14 vabavisetest Rock oli Kuressaares kohal täisrivistuses, kaasa tegid nii Müürsepp, Tein, Allingu, Kullamäe.

Saarlased vedasid Selveri võidule

Schenkeri Eesti – Läti ühisliigas alistas Selver, kus mängivad ka saarlased Veiko Lember, Andris Õunpuu ja Keith Pupart, lätlaste ELVI/Kuldiga kuivalt 3:0 (21, 16, 18). Sellega võttis Selver endale tagasi liidripositsiooni liiga üldtabelis.

Pühapäeval võõrustas Selver eelmise aasta liigavõitjat, lätlaste Poliurs, Biolarsi .

Ka selles mängus ei suutnud naabrid eestlastele vastu hakata, kuigi meeskond oli eeldatavasti pisut kõvemast puust kui eelmine. Siiski 3:0 võit Selverile (19,18,20).

Vajame oma võistkonda

Kahel päeval käis mänge vaatamas üle 700 huvilise. Spordihoone juhataja Kalev Küti sõnul näitab see, et rahvas tuleb sporti vaatama, kui pakkuda neile seda heal tasemel. „Kuid siiski oleks tunduvalt atraktiivsem ja meeldivam, kui meil oleks päris oma võistkond”, unistas Kütt. Publikuhuvist ja fänlusest Kuressaares puudust vist ei tuleks.

Print Friendly, PDF & Email