Krimi

Vaatamata rasketele ilmastikuoludele möödus nädalavahetus Saaremaa liikluses suhteliselt rahulikult. Politsei registreeris neli liiklusõnnetust, kus sõiduauto kaotas libedal ja lumisel teel juhitavuse ning sõitis teelt välja. Inimesed neis õnnetustes vigastada ei saanud.

Kõige tõsisem liiklusõnnetus leidis aset reedel, 26. jaanuaril Orissaare vallas Pahila teeristis, kus sõiduauto Honda sõitis libeduse ja tuisuse ilma tõttu teelt välja ning rullus mitu korda üle katuse. Kuna kõigil autos viibinud inimestel oli turvavöö kinnitatud, siis keegi neist vigastada ei saanud.

Tungiti kallale

26. jaanuaril pöördus politseisse meesterahvas, kes teatas, et 24. jaanuari õhtul umbes kell 21 tungiti talle kallale Kuressaares Uuel tänaval. Kallaletungijateks olid kolm noormeest, kes lõid kannatanu pikali ja varastasid talt mobiiltelefoni. Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust.

Uinus pangaautomaadi juures

26. jaanuari varahommikul leiti Kuressaares Ajamajas asuva pangaautomaadi juures magav meesterahvas. Pärast isiku tuvastamist selgus, et magajaks oli 19-aastane Kuressaare elanik Martin. Tema uinumise põhjuseks aga oli raske alkoholijoove.

28. jaanuaril pidas politseipatrull Rüütli hotelli juures kinni 26-aastase Lümanda valla elaniku Andrease, kellel samuti tuvastati raske alkoholijoove (1,5mg/l).

Print Friendly, PDF & Email