Ilmub noortele mõeldud KLADE

Saaremaa noorte infopunkt kirjastab paljude kaasautorite abiga üllitist pealkirjaga „Saaremaa noore inforohke KLADE”, mis näeb trükivalgust märtsis.

Marju Põld noorte infopunktist ütles, et trükis on suunatud noortele alates 8. klassist ning sinna on jutukesi kirjutanud 15 oma valdkonna spetsialisti. Trükise valmimisele on tänaseks kaasa aidanud üle 30 inimese.

„Lisaks noortele vajalikule kasulikule ja huvitavale infole on trükises ka palju valgeid lehti, kuhu saab oma märkmeid teha, vabad täheruumid suurtähtede joonistamiseks tekstide algusse ning põnevad leheküljed trükise lõpus, millele saab joonistada näiteks oma karjäärilillekest ning kirjutada muresid lõputusse tühja auku,” ütles Põld.

Et KLADE valmimiseni on veel nädalaid aega, on võimalus seda isegi täiendada. Siinkohal teeb noorte infopunkt üleskutse kõigile, kes tegelevad noortega või on noortega seotud ja kellel on noortele teavet-nõuandeid edastada ehk siis põnevaid ideid-arvamusi, mida võiks selles trükises avaldada. Võtke ühendust noorte infopunktiga telefonil 4533 223 või kirjutage snip@snip.ee

Print Friendly, PDF & Email