Musapäevad 2007 Orissaare gümnaasiumis

Musapäevad 2007 Orissaare gümnaasiumis

 

Avalöök Orissaare gümnaasium 21. musa päevadele anti juba eelmise veerandi lõpus, mil toimus musapäevade kleepsukavandite konkurss.
Valida oli ligi 50 kavandi vahel. Enim hääli sai 9. klassi neiu Kedy Sünteri kavand. Kedy kujundusega kleepsu saavad kõik lõpuõhtul osalejad ja külalised.

Musapäevadel osaleb neli kollektiivi: M&M´s (Mari-Liis Aljas ja Merilin Ülem), VIST ( Hannes Valdna, Taavi Virak, Priit Heinsaar, Mihkel Mereäär), ASPIRATION (Kristjan Rihvk, Kristjan Pajunurm, Mari-Liis Aljas ja Marja Noot), MinTTaara ( Tõnis Lehto, Priit Saaremäel, Martin Kolk, Robert Vahter).
Nädala sisse on mahtunud mitmeid tegemisi. Esmaspäev oli reklaamipäev. Alates teisipäevast on vahetund pärast kolmandat tundi ühe osaleja sisustada.

Tegutseb kaks hindajate seltskonda. Õpilasžürii annab välja musapäevade rändauhinna. Veidike vanemate hindajate hulka kuuluvad õpetajad ja vilistlased ning nemad jagavad tegevustoetusi.

Enne peaesinejaid astub lavale teisipäeval toimunud jäljendusvõistluse võitja – Lordi. Seekord siis meie oma 3. klassi õpilased ja pärast neid noored 6. klassi muusikud Vello Suigussaar ja Jesper Eldemeel.

Musapäevad on noorte endi teha, kuid kindlasti väärib tunnustust Igor Raadeli toetus ja abi noortele. Igor on mees, kes on nõu ja jõuga abiks igal hetkel. Kui antaks välja kõige noortesõbralikuma inimese auhinda Orissaare vallas, siis minu arvates kuuluks see vaieldamatult Igor Raadelile.

Täna kell 18.30 algab kooli saalis musapäevade lõpuõhtu. Võitja 2007 selgub kaks tundi enne südaööd.

Mare Noot,
Orissaare gümnaasiumi huvijuht

Print Friendly, PDF & Email