Anne Keerberg loobub Ülikoolide Keskus Saaremaal juhtimisest

Lähiajal lahkub ametist sihtasutuse Ülikoolide Keskus Saaremaal senine juht Anne Keerberg, kes tulevikus kavatseb jätkata vaid TTÜ Kuressaare kolledži eesotsas. Sihtasutusele uue juhi leidmiseks on välja kuulutatud konkurss.

Praegu Soomes õppereisil viibiv Anne Keerberg ütles, et ameti mahapanek johtub ajapuudusest. „Sihtasutuse juhtimine põhitöö kõrvalt killustab ja väga kaua lihtsalt ei jaksa kahte ametit pidada,” märkis ta.

Ülikoolide keskust on Anne Keerberg juhatanud viimased poolteist aastat. „Isiklikuks panuseks pean seda, et selle lühikese aja jooksul on sihtasutuse asjaajamine ning dokumendihaldus saanud süsteemse korrastatuse,” lausus Keerberg.

Ülikoolide keskuse kõige märkimisväärsem tegu on aga tema arvates Saaremaa teadusnädal. „Tegelikult pole see enam ammu „nädal”, vaid 1999. aastast toimuv ja mitu kuud vältav maakonna noori oluliselt hariv ja arendav ettevõtmine, mis on end õigustanud ka rahastajate silmis,” ütles Anne Keerberg.

Oma järglasena sihtasutuse eesotsas näeks Keerberg inimest, kel on projektitöö oskused ja kogemused ja kes tunneb hästi akadeemilist maailma ning samas soovib osaleda ka maakonna arendustegevuses. „Oluline on, et see inimene võtaks SA Ülikoolide Keskus Saaremaal juhtimist täistöökohana, mitte aga ei teeks seda mõne teise töö kõrvalt,” rääkis Keerberg.

Print Friendly, PDF & Email