Krimi

Ühe öö jooksul kolm sissemurdmist autodesse

19. jaanuari hommikul sai Saare Politsei kolm teadet, et Kuressaares Smuuli elamurajoonis on öö jooksul sisse murtud sõiduautosse.
Esimene juhtum leidis aset Tehnika tänaval, kus oli lõhutud auto ukseklaas.
Täpselt samasugune vigastus tekitati ka Kihelkonna maantee äärde pargitud sõiduautole, kuid siin olid vargad kaasa viinud automagnetofoni esipaneeli. Kolmas analoogiline teade saabus Smuuli tänavalt, kus kiviga oli puruks visatud elumaja ette pargitud auto esiklaas ja varastatud magnetofon.

Juhtumite asjaolude selgitamiseks algatas politsei kriminaalmenetluse.

Alkoholijoobes juhid põhjustasid kaks liiklusõnnetust

20. jaanuaril kell 12.41 sai politsei teate, et Orissaare – Leisi –Mustjala maantee 12. kilomeetril on teelt välja sõitnud BMW. Õnnetuses sai vigastada kaks inimest. Politsei tuvastas juhil alkoholijoobe.

Samal päeval oli liiklusõnnetus Kuressaares Marientali teel, kus üks sõiduauto riivas teist. Inimesed viga ei saanud, kuid liiklusõnnetuse põhjustanud juht lahkus sündmuskohalt ning kui politsei ta hiljem kinni pidas, tuvastati juhil alkoholijoove.

Mändjalas leiti inimese skelett

20. jaanuaril veidi enne kella 13 leiti Mändjala rannast inimese skelett. Politsei kogus luud kokku ja saatis ekspertiisi. Politsei hinnangul on tõenäoliselt tegemist sõjaajast pärit luukerega, mille torm kaldale uhtus, kuid lõpliku vastuse annab ekspertiis.

Print Friendly, PDF & Email