Tiiu Piiburi õlimaalid Ajamaja galeriis

Tiiu Piiburi õlimaalid Ajamaja galeriis

 

Kolmapäeval, 17. jaanuaril kell 16.30 avab Ajamaja galeriis oma 17. isiknäituse Viljandimaalt pärit kunstnik Tiiu Piibur.

Näitus „Läbi ajavärava“ koosneb 15-st meditatiivse sisu ja sõnumiga õlimaalist, igal oma lugu. Kunstnik usub, et meie hingedesse ja kehadesse on talletatud mälestusi ja kogemusi minevikust.

„See näitus oleks sobinud jõulude aegu, kuigi ajale ja iseendale on vaja mõelda iga päev. Kõigel, mis toimub meie ümber või meiega, on oma põhjus,” ütleb tööde autor.

Tiiu Piibur (s 1967) on kunstialast koolitust saanud Tartus kujutava kunsti kaugõppe kursustel. Tunneb huvi erinevate religioonide vastu, kuid oma ammendamatuks inspiratsiooniallikaks peab just meid ümbritsevat loodust ning inimsuhteid.

Piiburi aktiivne loominguline periood algas 2001. aastal ning ta on olnud ka laste loovuse arendamise kursuste eestvedajaks. Nii õli- kui akvarelltehnikas töid on eksponeeritud peale Eesti veel Soomes.
2006. aasta sügisel võis kunstniku värvikaid loodusmaale imetleda Saaremaa Kunstistuudio galeriis.

Piiburi positiivse energiaga õlimaalide näitus „Läbi ajavärava“ jääb Ajamaja ärihoone kolmel korrusel avatuks kuni 10. veebruarini.

Print Friendly, PDF & Email