Eesti Raadio „Läänering” räägib ka Saaremaast

Täna kell 15.15 jõuab Vikerraadio kuulajaini Pärnu stuudiost esimene kolmveerand-tunnine saade „Läänering”, mis kajastab Pärnu, Saare, Hiiu ja Lääne maakonna uudiseid ning probleeme.

Eesti Raadio Pärnu stuudio juhataja Toomas Šalda ütles, et Saaremaa uudiste kajastajana loodab ta siinse ETV korrespondendi Margus Mulla abile. Margus Muld on Eesti Raadio uudiste- ja spordisaadete juhile Hanno Tombergile ka sellekohase nõusoleku andnud.

Samas nentis uue raadiosaate juht, et kohtadelt on teretulnud igasugune informatsioon, mis aitab saate sisukaks ja huvitavamaks muuta.

„Mis siis, et me siin Pärnus asume, kui vaja, sõidame võimaluste piires ka üle mere. Olude sunnil peame aga ikkagi üsna palju tegema ka telefoniintervjuusid,” nentis Šalda.

Muusikalisest küljest püüab uus saade kuulajatele tutvustada kohalike autorite loomingut ning mängida taidlusansamblite, -kooride ja solistide esitatud laule.

„Meie saadetes kuulete ka kohalikke politsei- ja liiklusuudiseid, päästeameti teateid ning infot kultuuri- ja spordisündmuste kohta,” teavitas Toomas Šalda.

Üheaegselt „Lääneringiga” (argipäeviti kell 15.15 – 16) läheb Tartust eetrisse „Lõunaring”.

Print Friendly, PDF & Email