Lastevabad nädalad spaades (14)

Lastevabad nädalad spaades

 

Veebruaris korraldavad kaks Kuressaare spaahotelli lastevabu nädalaid. Georg Ots SPA Hotellis võib pisipereta puhata 12.–18. veebruarini, Grand Rose SPA Hotellis kohe sellele järgneval nädalal 19.–25. veebruarini. Lastevabal nädalal on mõlemad asutused vaid täiskasvanute päralt, seda nii hotelli kui spaa osas.

Spaahotelli Georg Ots juhi Kätlin Tõusme sõnul andsid neile lastevaba nädala mõtte klientide ettepanekud ning 14. veebruaril tähistatav valentini- ehk sõbrapäev, mis paljudele seostub romantika ja kahekesi veedetud ajaga. „Miks mitte siis pakkuda inimestele võimalust veeta kahekesi üks romantiline puhkus,” põhjendas Tõusme.

Grand Rose’i müügijuht Evelin Tabur selgitas, et idee käidi välja juba oktoobris. Eksperimendi mõttes korraldatavale nädalale on tulnud palju positiivset tagasisidet.

Seda, et ei olda Saaremaal ainuke spaahotell, mis sellist teenust pakub, kummagi asutuse esindajad probleemiks ei pea. „Konkurents on alati hea,” arvas Evelin Tabur.

Hetkel kummalgi spaahotellil järgmist samalaadset plaani paigas ei ole, edasised ettevõtmised sõltuvad külastajate rahulolust.
Saaremaa SPA Hotellide turundusjuht Marge Täks leiab, et on hea, kui inimestel on valikuvõimalus, aga spaahotellides Rüütli, Meri ja Saaremaa Valss lastevabasid nädalaid korraldama ei hakata.

Sõbrakuus veebruaris keskendutakse hoopis perede koosveedetud aja väärtustamisele, pakkudes lastega peredele meeldivaks ajaviitmiseks mitmeid lisavõimalusi.

Print Friendly, PDF & Email