Kuressaare linna 2006. aasta kultuuri- ja spordistipendiumid

Kuressaare linna 2006. aasta kultuuri- ja spordistipendiumid

 

Kuressaare linnavalitsus määras möödunud aasta loomingulise tegevuse toetuseks linna kultuuri ja hariduse alal ühe Kuressaare Kaunite Kunstide stipendiumi ning kolm “Aasta tegu hariduses” stipendiumi.

Kuressaare Kaunite Kunstide 5000-krooni suuruse stipendiumi pälvis Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpetaja ja miniteatripäevade korraldaja Rita Ilves (fotol).

Kolm 5000 krooni suurust stipendiumi “Aasta tegu hariduses” saavad koolituskeskuse Osilia juhataja ja eestvedaja Maie Meius, Heli Jalakas Kuressaare koolimoekonkursi School Fashion Show ja Vallikraavi veeralli eduka korraldamise eest ning Kaie Kesküla rahvusliku käsitöö vedamise eest.

Aasta parim sportlane on Marek Niit

Möödunud aasta parimaks sportlaseks hindas Kuressaare linnavalitsus Pekingis juunioride 200 meetri jooksu maailmameistriks kroonitud Marek Niidi. Sporditegevuse toetuseks välja antavate stipendiumide peamise tiitli saanud Marek Niitu premeeritakse 5000 krooniga.

Parima treeneri stipendiumi 4000 krooni saab jalgpallimeeskonna FC Kuressaare meistriliigasse viinud Jan Važinski, kelle teened Kuressaare ja Saaremaa jalgpalli arengus on olnud väga suured.

Parima noorsportlase stipendiumi pälvis jõutõstja Raigo Kuusnõmm, kes tuli juunioride maailmameistriks ning võitis ka hõbeda. Preemia suurus on 2000 krooni.

Aasta parimaks teoks spordis, mida premeeritakse 4000 krooni suuruse stipendiumiga, arvati SÜG-i spordiplatsi ehitus.
Stipendiumid antakse pidulikult kätte 19. jaanuaril linnapea uusaastavastuvõtul Kuressaare kultuurikeskuses.

Print Friendly, PDF & Email