Algavad Saaremaa Valsi renoveerimistööd

Algavad Saaremaa Valsi renoveerimistööd

 

Homme algavad Saaremaa spaahotelli Saaremaa Valss renoveerimistööd, mis on kavas lõpetada umbes kuu aja pärast.

Ettevõtte juhatuse esimees Toivo Ast ütles, et renoveerimine on kavas läbi viia maja kolmes osas, kusjuures kõige ulatuslikumaks kujuneb restorani renoveerimine. „Meil on plaanis seal kõik päris põhjalikult ümber kujundada ja remontida,” rääkis Ast, „kuna aeg teeb oma töö ja kõikide ruumide väga intensiivne kasutamine neid loomulikult ka kulutab.”

Peale restorani on kavas renoveerida ka hoone koridorid ja saunad.

Toivo Asti sõnul on Saaremaa Valsi remonttööd kavandatud n-ö vaiksele hooajale, mil turiste on vähe. Saaremaa Spa Hotelli põhikoormus langeb sel ajal kahele majale, so hotellidele Rüütli ja Meri.

„Kuna tegemist on ikkagi Nõukogude ajast pärit vanemate hoonetega, siis kujunevad renoveerimistööd küllaltki mahukateks,” ütles Saaremaa Spa Hotelli juhatuse esimees ja lisas, et vanadel hoonetel on ju pidevalt vaja silm peal hoida, kuna igal hetkel võib ette tulla üllatusi. Suvel on plaanis värskendada ka Saaremaa Valsi hoone välisfassaadi.

Saaremaa Valsi renoveerimistööd peaksid lõppema umbes kuu aja pärast. „Veebruari alguseks soovime kõigi alustatud töödega lõpule jõuda,” rääkis Ast.

Print Friendly, PDF & Email