Puudevirn peatas Kuressaares hekki ramminud sõiduauto (1)

Puudevirn peatas Kuressaares hekki ramminud sõiduauto

 

Eile varahommikul sõitis Kuressaares Aia tänaval lauges kurvis teelt välja sõiduauto Mitsubishi Eclipse, purustades elumaja piirdeaia, elupuuheki ja maja külge ehitatud küttehalgude varjualuse.

“Hea, et see puudevirn seal vahel oli, muidu oleks auto toas olnud,” ütles Oma Saarele maja peremees.
Öösel kell 4.54 toimunud avarii tagajärjel sai vigastada neli inimest. Majaperemees ärkas varahommikul üles valju mürtsu peale, sest puuhalud olid purustanud ka kaks maja akent.

Peremees teadis juba, et kindlustus hüvitab talle kogu selle avarii tagajärjel tekkinud kahju, kuid tal oli kõige rohkem kahju oma elupuuhekist, mille istutas tema isa 50 aastat tagasi.

“Aga sellist elupuuhekki ma enam tagasi ei saa,” ohkas mees ja hakkas küttehalge, mis olid lageda taeva alla jäänud, varju alla vedama.
Sündmuskohalt toimetati Kuressaare haiglasse neli autos viibinud inimest.

“Kehavigastuste täpsem iseloom, nende raskusaste ja juhi joove on selgitamisel,” ütles Kuressaare politseijaoskonna vanemkomissar Aare Allik, lisades, et sõidukit juhtinud isik on politseile teada, kuigi ta sündmuskohal oma süüd eitas.

Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel. Autos sõitnud inimestel olid turvavööd kinnitamata. Liiklusõnnetuse toimumiskoht oli püsikattega ja tee külmumisest libe. Tänav oli valgustatud ning sõidukil olid all nõuetele vastavad kummid.

Print Friendly, PDF & Email